Produkte > API DELEVAN > 2727R-25J
2727R-25J
2727R-25J API Delevan
page57_2727.pdf
Hersteller: API Delevan
Inductor RF Unshielded Wirewound 1mH 5% 790KHz 50Q-Factor Iron 84mA 27Ohm DCR RDL Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2727R-25J API Delevan
Description: FIXED IND 1MH 84MA 27 OHM TH, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical, Size / Dimension: 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.06mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 27Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 790kHz, Frequency - Self Resonant: 2.2MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 790 kHz, Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm), Part Status: Active, Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 84 mA.
Weitere Produktangebote 2727R-25J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2727R-25J Hersteller : API Delevan Inc. page57_2727.pdf Description: FIXED IND 1MH 84MA 27 OHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical
Size / Dimension: 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.06mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Toroidal
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 27Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 790kHz
Frequency - Self Resonant: 2.2MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 790 kHz
Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 84 mA
Produkt ist nicht verfügbar
2727R-25J 2727R-25J Hersteller : API Delevan 2727-7554.pdf Fixed Inductors 1mH 5% 84mA Molded Toroidal Coil
2727R-25J 2727R-25J Hersteller : Delevan page57_2727-3359594.pdf Power Inductors - Leaded 1mH 5% 84mA Molded Toroidal Coil