278A11-10
278A11-10 Curtis Industries
Series-1500-Terminal-Blocks.pdf
Hersteller: Curtis Industries
Description: JUMPER BARRIER BLK 10POS SPADE
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: 1500, 37000 and 38000 Series
Pitch: 0.375" (9.53mm)
Style: Around Barrier, Spade
Type: Barrier Block
Contact Material: Brass
Number of Positions: 10
auf Bestellung 193 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 278A11-10 Curtis Industries
Description: JUMPER BARRIER BLK 10POS SPADE, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: 1500, 37000 and 38000 Series, Pitch: 0.375" (9.53mm), Style: Around Barrier, Spade, Type: Barrier Block, Contact Material: Brass, Number of Positions: 10.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
278A11-10 Hersteller : Curtis Industries Series-1500-Terminal-Blocks.pdf Conn Jumper M 10 POS ST