Produkte > CORNELL DUBILIER > 29220B303JO0
29220B303JO0
29220B303JO0 Cornell Dubilier
hvolt-cyl.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Mica 0.03uF 2000V 5% Cylindrical Can 125°C
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 29220B303JO0 Cornell Dubilier
Description: TRANSMITTING MICA, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded, Size / Dimension: 2.500" Dia (63.50mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 2.562" (65.07mm), Capacitance: 0.03 µF, Voltage - Rated: 2 kV.
Weitere Produktangebote 29220B303JO0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±5%
Size / Dimension: 2.500" Dia (63.50mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 2.562" (65.07mm)
Capacitance: 0.03 µF
Voltage - Rated: 2 kV
Produkt ist nicht verfügbar
29220B303JO0 29220B303JO0 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE HVOLT_CYL-3081736.pdf Mica Capacitors 0.03uF 5% 2kV
Produkt ist nicht verfügbar
29220B303JO0 29220B303JO0 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor HVOLT-CYL.pdf Mica Capacitors 0.03uF 5% 2kV