Produkte > CORNELL DUBILIER > 29280B362JO0
29280B362JO0
29280B362JO0 Cornell Dubilier
hvolt-cyl.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Mica 0.0036uF 8000V 5% Cylindrical Can 125°C
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 29280B362JO0 Cornell Dubilier
Description: TRANSMITTING MICA, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded, Size / Dimension: 2.500" Dia (63.50mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 2.562" (65.07mm), Capacitance: 3600 pF, Voltage - Rated: 8 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±5%
Size / Dimension: 2.500" Dia (63.50mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 2.562" (65.07mm)
Capacitance: 3600 pF
Voltage - Rated: 8 kV
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
29280B362JO0 29280B362JO0 Hersteller : Cornell Dubilier hvolt-cyl.pdf Cap Mica 0.0036uF 8000V 5% Cylindrical Can 125°C
auf Bestellung 1 Stücke:
29280B362JO0 29280B362JO0 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor HVOLT-CYL.pdf Mica Capacitors 3600pF 8kV 5% High Voltage