29350B183JO0
29350B183JO0 Cornell Dubilier Knowles
HVOLT-CYL.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: TRANSMITTING MICA
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded
Size / Dimension: 3.500" Dia (88.90mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 2.812" (71.42mm)
Capacitance: 0.018 µF
Voltage - Rated: 5 kV
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 29350B183JO0 Cornell Dubilier Knowles
Description: TRANSMITTING MICA, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded, Size / Dimension: 3.500" Dia (88.90mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 2.812" (71.42mm), Capacitance: 0.018 µF, Voltage - Rated: 5 kV.
Weitere Produktangebote 29350B183JO0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
29350B183JO0 29350B183JO0 Hersteller : Cornell Dubilier hvolt-cyl.pdf Cap Mica 0.018uF 5000V 5% Screw Metal Cylindrical Can 125°C