Produkte > VISHAY SPRAGUE > 293D106X9010A8T
293D106X9010A8T
293D106X9010A8T Vishay Sprague
293d.pdf
Hersteller: Vishay Sprague
Description: 293D106X9010A8T
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.4Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 293D106X9010A8T Vishay Sprague
Description: 293D106X9010A8T, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.4Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
293D106X9010A8T 293D106X9010A8T Hersteller : Vishay Sprague 293d.pdf Description: 293D106X9010A8T
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
293D106X9010A8T 293D106X9010A8T Hersteller : Vishay / Sprague 293d.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 10volts 10% A case Molded
auf Bestellung 765 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
293D106X9010A8T 293D106X9010A8T Hersteller : Vishay (passive) 293d.pdf Конденсатор танталовый, С = 10 мкФ, Uном, В = 10, Точн.,% = 10, ESR,(Ом,100 кГц) = 3.4 , Типоразм. = A, Габаритн. разм., мм = 3.2 x 1.6, Тэксп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Од. вим: шт