Produkte > VISHAY SPRAGUE > 293D155X9050D2TE3
293D155X9050D2TE3
293D155X9050D2TE3 Vishay Sprague
293d.pdf
Hersteller: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 1.5UF 10% 50V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.9Ohm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 1.5 µF
Voltage - Rated: 50 V
auf Bestellung 355 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 293D155X9050D2TE3 Vishay Sprague
Description: CAP TANT 1.5UF 10% 50V 2917, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.9Ohm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 1.5 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
293D155X9050D2TE3 293D155X9050D2TE3 Hersteller : Vishay / Sprague 293d.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1.5uF 50volts 10% D case Molded
auf Bestellung 1008 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
293D155X9050D2TE3 Hersteller : Vishay (passive) 293D_series_Vishay.pdf Конденсатор танталовий smd, С = 1,5 мкФ, U, В = 50, Розм = 7,3 х 4,3 х 3,1 мм, Точн., % = 10, ESR, Ом = 2,9, Тексп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 500 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
293D155X9050D2TE3 293D155X9050D2TE3 Hersteller : Vishay Sprague 293d.pdf Description: CAP TANT 1.5UF 10% 50V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D
Capacitance: 1.5 µF
Voltage - Rated: 50 V