Produkte > VISHAY SPRAGUE > 293D225X0020A2TE3
293D225X0020A2TE3
293D225X0020A2TE3 Vishay Sprague
293d.pdf
Hersteller: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 20V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 5.9Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 20 V
auf Bestellung 1900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 293D225X0020A2TE3 Vishay Sprague
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 20V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 5.9Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Weitere Produktangebote 293D225X0020A2TE3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
293D225X0020A2TE3 Hersteller : VISHAY 293d.pdf
auf Bestellung 100000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
293D225X0020A2TE3 293D225X0020A2TE3 Hersteller : Vishay 293d.pdf Cap Tant Solid 2.2uF 20V A CASE 20%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 5.9 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
293D225X0020A2TE3 293D225X0020A2TE3 Hersteller : Vishay (passive) 293d.pdf Конденсатор танталовый, С = 2.2 мкФ, Uном, В = 20, Точн.,% = 20, ESR,(Ом,100 кГц) = 5.9, Типоразм. = A, Габаритн. разм., мм = 3.2 x 1.6, Тэксп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 2000 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
293D225X0020A2TE3 293D225X0020A2TE3 Hersteller : Vishay Sprague 293d.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 20% 20V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 20 V