Produkte > VISHAY SPRAGUE > 293D225X0025B2TE3
293D225X0025B2TE3
293D225X0025B2TE3 Vishay Sprague
293d.pdf
Hersteller: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 25V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.8Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.11mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 25 V
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 293D225X0025B2TE3 Vishay Sprague
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 25V 1411, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.8Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.11mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
293D225X0025B2TE3 293D225X0025B2TE3 Hersteller : Vishay Sprague 293d.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 20% 25V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 25 V
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
293D225X0025B2TE3 293D225X0025B2TE3 Hersteller : Vishay / Sprague 293d.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF 25volts 20% B case Molded
Mindestbestellmenge: 4
293D225X0025B2TE3 Hersteller : VISHAY 293d.pdf
293D225X0025B2TE3 293D225X0025B2TE3 Hersteller : Vishay (passive) 293d.pdf Конденсатор танталовый, С = 2.2 мкФ, Uном, В = 25, Точн.,% = 20, ESR,(Ом,100 кГц) = 3.8, Типоразм. = B, Габаритн. разм., мм = 3.5. x 2.8, Тэксп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Од. вим: шт