294300B102JO2
294300B102JO2 Cornell Dubilier Knowles
HVOLT-CYL.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 1000PF 5% 30KV AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Package / Case: Axial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Dielectric Material: Mica
Capacitance: 1000 pF
Voltage - Rated: 30 kV
Produktbewertung abgeben
Technische Details 294300B102JO2 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP MICA 1000PF 5% 30KV AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Package / Case: Axial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Dielectric Material: Mica, Capacitance: 1000 pF, Voltage - Rated: 30 kV.