Produkte > GOLTEN > 2EGTA-5.08-03P-14-00AH
2EGTA-5.08-03P-14-00AH GOLTEN
Hersteller: GOLTEN
3 poles; pitch: 5.08mm; height 10.2mm; green colour; clamp:phosphor bronze; tin, 320V; 20A; 28-12AWG; angled, mates with TLPH 5.08mm wire cage: brass; nickel plated; screw: steel; znic plated; equivalent: IC 2,5/ 3-G-5,08; 1786417; 2EDGA-5.08-03P 2EGTA-5
Anzahl je Verpackung: 20 Stücke
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 40
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2EGTA-5.08-03P-14-00AH GOLTEN
3 poles; pitch: 5.08mm; height 10.2mm; green colour; clamp:phosphor bronze; tin, 320V; 20A; 28-12AWG; angled, mates with TLPH 5.08mm wire cage: brass; nickel plated; screw: steel; znic plated; equivalent: IC 2,5/ 3-G-5,08; 1786417; 2EDGA-5.08-03P 2EGTA-5, Anzahl je Verpackung: 20 Stücke.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2EGTA-5.08-03P-14-00AH Hersteller : GOLTEN 3 poles; pitch: 5.08mm; height 10.2mm; green colour; clamp:phosphor bronze; tin, 320V; 20A; 28-12AWG; angled, mates with TLPH 5.08mm wire cage: brass; nickel plated; screw: steel; znic plated; equivalent: IC 2,5/ 3-G-5,08; 1786417; 2EDGA-5.08-03P 2EGTA-5