Produkte > GOLTEN > 2EGTKA-5.08-02P-14-1000
2EGTKA-5.08-02P-14-1000 GOLTEN
Hersteller: GOLTEN
2 poles; pitch: 5.08mm; height 26.2mm; green colour; clamp:phosphor bronze; tin, 300V; 15A; 28-12AWG; angled, mates with TLPH 5.08mm wire cage: brass; nickel plated; screw: steel; znic plated; equivalent: MVSTBR 2,5/ 2-ST-5,08, 1792249, 2EDGKA-5.08/02 2E
Anzahl je Verpackung: 200 Stücke
auf Bestellung 1625 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2EGTKA-5.08-02P-14-1000 GOLTEN
2 poles; pitch: 5.08mm; height 26.2mm; green colour; clamp:phosphor bronze; tin, 300V; 15A; 28-12AWG; angled, mates with TLPH 5.08mm wire cage: brass; nickel plated; screw: steel; znic plated; equivalent: MVSTBR 2,5/ 2-ST-5,08, 1792249, 2EDGKA-5.08/02 2E, Anzahl je Verpackung: 200 Stücke.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2EGTKA-5.08-02P-14-1000 Hersteller : GOLTEN 2 poles; pitch: 5.08mm; height 26.2mm; green colour; clamp:phosphor bronze; tin, 300V; 15A; 28-12AWG; angled, mates with TLPH 5.08mm wire cage: brass; nickel plated; screw: steel; znic plated; equivalent: MVSTBR 2,5/ 2-ST-5,08, 1792249, 2EDGKA-5.08/02 2E
auf Bestellung 3200 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200