Produkte > 2J ANTENNAS > 2J5115P-868
2J5115P-868
2J5115P-868 2J Antennas
2J5115P-868.pdf
Hersteller: 2J Antennas
Description: TBAR-AQUA 868MHZ ADHESIVE M
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 863MHz ~ 870MHz
Applications: ISM, LoRa, Sigfox, Zigbee™
Gain: 2.5dBi
Termination: SMA Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.2
Antenna Type: Flat Bar
Height (Max): 0.236" (6.00mm)
Return Loss: -23.4dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 866.5MHz
RF Family/Standard: 802.15.4, General ISM
Power - Max: 25 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2J5115P-868 2J Antennas
Description: TBAR-AQUA 868MHZ ADHESIVE M, Features: Cable - 3m, Packaging: Bag, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 863MHz ~ 870MHz, Applications: ISM, LoRa, Sigfox, Zigbee™, Gain: 2.5dBi, Termination: SMA Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.2, Antenna Type: Flat Bar, Height (Max): 0.236" (6.00mm), Return Loss: -23.4dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 866.5MHz, RF Family/Standard: 802.15.4, General ISM, Power - Max: 25 W.