Produkte > 2J ANTENNAS > 2J5215P-433
2J5215P-433
2J5215P-433 2J Antennas
2J5215P-433.pdf
Hersteller: 2J Antennas
Description: TBAR 433MHZ ADH M
Features: Cable - 3m
Packaging: Bag
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 433MHz ~ 435MHz
Applications: ISM, LoRa
Gain: 1.5dBi
Termination: SMA Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.8
Antenna Type: Flat Bar
Height (Max): 0.256" (6.50mm)
Return Loss: -11dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 434MHz
RF Family/Standard: General ISM
Power - Max: 50 W
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2J5215P-433 2J Antennas
Description: TBAR 433MHZ ADH M, Features: Cable - 3m, Packaging: Bag, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 433MHz ~ 435MHz, Applications: ISM, LoRa, Gain: 1.5dBi, Termination: SMA Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.8, Antenna Type: Flat Bar, Height (Max): 0.256" (6.50mm), Return Loss: -11dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 434MHz, RF Family/Standard: General ISM, Power - Max: 50 W.