Produkte > MURATA ELECTRONICS > LQH43CN3R3M03L
LQH43CN3R3M03L
LQH43CN3R3M03L Murata Electronics
JELF243A_0042.pdf
Hersteller: Murata Electronics
RF Inductors - SMD
auf Bestellung 1928 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQH43CN3R3M03L Murata Electronics
Description: FIXED IND 3.3UH 800MA 130 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 130mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 47MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 800 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LQH43CN3R3M03L LQH43CN3R3M03L Hersteller : Murata Electronics JELF243A-0042.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 800MA 130 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 130mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 47MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 800 mA
auf Bestellung 170 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 33
LQH43CN3R3M03L Hersteller : Murata LQH43CN3R3M03L.PDF Дросель SMD, L = 3,3 мкГн, Idc, А = 0,8, Точн, % = 20, Rdc, мОм = 130, SRF, МГц = 47, Габ. розм, мм = 3.2 x 4.5 x 2.8, Конфіг. = 1812,... Група товару: Індуктивності Корпус: 1812 Од. вим: 10
Anzahl je Verpackung: 10 Stücke
verfügbar 122 Stücke:
3,3uH 20% 1812 0,8A (LQH43CN3R3M03L)
Produktcode: 131096
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller : Murata Drosseln > Induktivität SMD andere
Nennwert: 3,3 µH
Genauigkeit: ±20%
Abmessungen und Größe: 1812
Produkt ist nicht verfügbar
LQH43CN3R3M03L LQH43CN3R3M03L Hersteller : Murata jelf243a0042.pdf Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 3.3uH 20% 1MHz Ferrite 0.8A 0.13Ohm DCR 1812 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1812
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 800 mA
LQH43CN3R3M03L LQH43CN3R3M03L Hersteller : MURATA JELF243A-0042.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 3.3uH; 800mA; R: 0.13Ω; ±20%; LQH; 180mm
Case - mm: 4532
Inductance: 3.3µH
Operating current: 0.8A
Resistance: 0.13Ω
Tolerance: ±20%
Manufacturer series: LQH
Resonant frequency: 47MHz
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -40...85°C