Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 3.0SMCJ64CA_R1_00001
3.0SMCJ64CA_R1_00001
3.0SMCJ64CA_R1_00001 Panjit International Inc.
3.0SMCJ_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 29.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 64V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 71.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 103V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3.0SMCJ64CA_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 29.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 64V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 71.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 103V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
3.0SMCJ64CA_R1_00001 3.0SMCJ64CA_R1_00001 Hersteller : Panjit 3_0SMCJ_SERIES-1865119.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3000W,Transient Voltage Suppressors,SMC,64V,BI