Produkte > CNC TECH > 300-30-20-GR-0250F
300-30-20-GR-0250F
300-30-20-GR-0250F CNC Tech
300-30-XX-GR-0XXXF.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: CBL RIBN 20COND 0.025 GRAY 250'
Packaging: Spool
Length: 250.0' (76.20m)
Wire Gauge: 30 AWG
Shielding: Unshielded
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 7 Strands / 38 AWG
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Operating Temperature: 105°C
Number of Conductors: 20
Cable Type: Flat Cable
Ratings: UL Style 2678
Jacket Color: Gray
Ribbon Thickness: 0.026" (0.66mm)
Ribbon Width: 0.500" (12.70mm)
Voltage: 150 V
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 300-30-20-GR-0250F CNC Tech
Description: CBL RIBN 20COND 0.025 GRY FEET, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Length: Enter Number of Feet in Order Quantity, Wire Gauge: 30 AWG, Shielding: Unshielded, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 7 Strands / 38 AWG, Pitch: 0.025" (0.64mm), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 20, Cable Type: Flat Cable, Ratings: UL Style 2678, Jacket Color: Gray, Ribbon Thickness: 0.026" (0.66mm), Ribbon Width: 0.500" (12.70mm), Voltage: 150 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge: 30 AWG
Shielding: Unshielded
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Operating Temperature: 105°C
Number of Conductors: 20
Cable Type: Flat Cable
Ratings: UL Style 2678
Jacket Color: Gray
Ribbon Width: 0.500" (12.70mm)
Voltage: 150 V
auf Bestellung 455 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
300-30-20-GR-0250F 300-30-20-GR-0250F Hersteller : CNC Technology 300-30-20-gr-0250f.pdf Flat Ribbon Cable Polyvinyl Chloride 20Conductors 30AWG 150V 76.2m Reel
auf Bestellung 3 Stücke: