Produkte > CNC TECH > 300-30-50-GR-0100F
300-30-50-GR-0100F
300-30-50-GR-0100F CNC Tech
GRAY635.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: CBL RIBN 50COND 0.025 GRAY 100'
Packaging: Bulk
Length: 100.0' (30.48m)
Wire Gauge: 30 AWG
Shielding: Unshielded
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 7 Strands / 38 AWG
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Operating Temperature: 105°C
Number of Conductors: 50
Jacket Color: Gray
Ribbon Thickness: 0.026" (0.66mm)
Ribbon Width: 1.250" (31.75mm)
Part Status: Active
Voltage: 150 V
auf Bestellung 7 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 300-30-50-GR-0100F CNC Tech
Description: CBL RIBN 50COND 0.025 GRAY 100', Packaging: Bulk, Length: 100.0' (30.48m), Wire Gauge: 30 AWG, Shielding: Unshielded, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 7 Strands / 38 AWG, Pitch: 0.025" (0.64mm), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 50, Cable Type: Flat Cable, Ratings: UL Style 2678, Jacket Color: Gray, Ribbon Thickness: 0.026" (0.66mm), Ribbon Width: 1.250" (31.75mm), Part Status: Active, Voltage: 150 V.
Weitere Produktangebote 300-30-50-GR-0100F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
300-30-50-GR-0100F 300-30-50-GR-0100F Hersteller : CNC Technology 300-30-50-gr-0100f.pdf Flat Ribbon Cable Polyvinyl Chloride 50Conductors 30AWG 150V 30.48m
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)