301R122M050GS2E Cornell Dubilier Knowles
300-301.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 50V POLAR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.765" Dia (19.43mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.300" (7.62mm)
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 3.212" (81.59mm)
Capacitance: 1.2 mF
Voltage - Rated: 50 V
auf Bestellung 201 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 301R122M050GS2E Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 50V POLAR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.765" Dia (19.43mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.300" (7.62mm), Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 3.212" (81.59mm), Capacitance: 1.2 mF, Voltage - Rated: 50 V.
Weitere Produktangebote 301R122M050GS2E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
301R122M050GS2E 301R122M050GS2E Hersteller : Cornell Dubilier 45247185929487208300-301.pdf Cap Aluminum Lytic 1200uF 50V 20% (19.43 X 81.58mm) Radial 7.62mm 4000h 105°C
Produkt ist nicht verfügbar
301R122M050GS2E 301R122M050GS2E Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 300-301.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 1200UF 50V
Produkt ist nicht verfügbar
301R122M050GS2E 301R122M050GS2E Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 300-301.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 1200UF 50V