Produkte > CNC TECHNOLOGY > 302-28-09-GR-0100F
302-28-09-GR-0100F
302-28-09-GR-0100F CNC Technology
302-28-09-gr-0100f.pdf
Hersteller: CNC Technology
Flat Ribbon Cable Polyvinyl Chloride 9Conductors 28AWG 300V 30.48m Reel
auf Bestellung 14 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 302-28-09-GR-0100F CNC Technology
Description: CBL RIBN 9COND 0.05 GRAY 100', Packaging: Spool, Length: 100.0' (30.48m), Wire Gauge: 28 AWG, Shielding: Unshielded, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 7 Strands / 36 AWG, Pitch: 0.050" (1.27mm), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 9, Cable Type: Flat Cable, Ratings: UL Style 2651, Jacket Color: Gray, Ribbon Thickness: 0.035" (0.89mm), Ribbon Width: 0.450" (11.43mm), Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Spool
Length: 100.0' (30.48m)
Wire Gauge: 28 AWG
Shielding: Unshielded
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 7 Strands / 36 AWG
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Operating Temperature: 105°C
Number of Conductors: 9
Cable Type: Flat Cable
Ratings: UL Style 2651
Jacket Color: Gray
Ribbon Thickness: 0.035" (0.89mm)
Ribbon Width: 0.450" (11.43mm)
Voltage: 300 V