Produkte > CNC TECHNOLOGY > 302-28-14-GR-0250F
302-28-14-GR-0250F
302-28-14-GR-0250F CNC Technology
302-28-14-gr-0250f.pdf
Hersteller: CNC Technology
Flat Ribbon Cable Polyvinyl Chloride 14Conductors 28AWG 300V 76.2m Reel
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 302-28-14-GR-0250F CNC Technology
Description: CBL RIBN 14COND 0.05 GRAY 50', Packaging: Spool, Length: 50.0' (15.24m), Wire Gauge: 28 AWG, Shielding: Unshielded, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 7 Strands / 36 AWG, Pitch: 0.050" (1.27mm), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 14, Cable Type: Flat Cable, Ratings: UL Style 2651, Jacket Color: Gray, Ribbon Thickness: 0.035" (0.89mm), Ribbon Width: 0.700" (17.78mm), Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
302-28-14-GR-0250F 302-28-14-GR-0250F Hersteller : CNC Technology 302-28-14-gr-0250f.pdf Flat Ribbon Cable Polyvinyl Chloride 14Conductors 28AWG 300V 76.2m Reel
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Spool
Length: 50.0' (15.24m)
Wire Gauge: 28 AWG
Shielding: Unshielded
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 7 Strands / 36 AWG
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Operating Temperature: 105°C
Number of Conductors: 14
Jacket Color: Gray
Ribbon Thickness: 0.035" (0.89mm)
Ribbon Width: 0.700" (17.78mm)
Voltage: 300 V