Produkte > CNC TECH > 302-28-20-GR-0250F
302-28-20-GR-0250F
302-28-20-GR-0250F CNC Tech
302-28-XX-GR-0XXXF.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: CBL RIBN 20COND 0.05 GRAY FOOT
Packaging: Spool
Length: 250.0' (76.20m)
Wire Gauge: 28 AWG
Shielding: Unshielded
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 7 Strands / 36 AWG
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Operating Temperature: 105°C
Number of Conductors: 20
Jacket Color: Gray
Ribbon Thickness: 0.035" (0.89mm)
Ribbon Width: 1.000" (25.40mm)
Voltage: 300 V
auf Bestellung 3750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 302-28-20-GR-0250F CNC Tech
Description: CBL RIBN 20COND 0.05 GRAY FOOT, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Length: 250.0' (76.20m), Wire Gauge: 28 AWG, Shielding: Unshielded, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 7 Strands / 36 AWG, Pitch: 0.050" (1.27mm), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 20, Cable Type: Flat Cable, Ratings: UL Style 2651, Jacket Color: Gray, Ribbon Thickness: 0.035" (0.89mm), Ribbon Width: 1.000" (25.40mm), Voltage: 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Length: 250.0' (76.20m)
Wire Gauge: 28 AWG
Shielding: Unshielded
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Operating Temperature: 105°C
Number of Conductors: 20
Jacket Color: Gray
Ribbon Width: 1.000" (25.40mm)
Voltage: 300 V
auf Bestellung 173 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
302-28-20-GR-0250F 302-28-20-GR-0250F Hersteller : CNC Technology 302-28-20-gr-0250f.pdf Flat Ribbon Cable Polyvinyl Chloride 20Conductors 28AWG 300V 76.2m Reel