Produkte > CNC TECH > 302-28-37-GR-0250F
302-28-37-GR-0250F
302-28-37-GR-0250F CNC Tech
302-28-XX-GR-0XXXF.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: CBL RIBN 37COND 0.05 GRAY 250'
Packaging: Bulk
Length: 250.0' (76.20m)
Wire Gauge: 28 AWG
Shielding: Unshielded
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 7 Strands / 36 AWG
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Operating Temperature: 105°C
Number of Conductors: 37
Jacket Color: Gray
Ribbon Thickness: 0.035" (0.89mm)
Ribbon Width: 1.850" (46.99mm)
Part Status: Active
Voltage: 300 V
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 302-28-37-GR-0250F CNC Tech
Description: CBL RIBN 37COND 0.05 GRAY 250', Packaging: Bulk, Length: 250.0' (76.20m), Wire Gauge: 28 AWG, Shielding: Unshielded, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 7 Strands / 36 AWG, Pitch: 0.050" (1.27mm), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 37, Cable Type: Flat Cable, Ratings: UL Style 2651, Jacket Color: Gray, Ribbon Thickness: 0.035" (0.89mm), Ribbon Width: 1.850" (46.99mm), Part Status: Active, Voltage: 300 V.
Weitere Produktangebote 302-28-37-GR-0250F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
302-28-37-GR-0250F 302-28-37-GR-0250F Hersteller : CNC Technology 302-28-37-gr-0250f.pdf Flat Ribbon Cable Polyvinyl Chloride 37Conductors 28AWG 300V 76.2m Reel