Produkte > CNC TECH > 304-28-14-MC-0250F
304-28-14-MC-0250F
304-28-14-MC-0250F CNC Tech
304-28-XX-MC-0XXXF.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: CBL RIBN 14COND 0.05 MULTI 250'
Packaging: Spool
Length: 250.0' (76.20m)
Wire Gauge: 28 AWG
Shielding: Unshielded
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 7 Strands / 36 AWG
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Operating Temperature: 105°C
Number of Conductors: 14
Jacket Color: Multiple
Ribbon Thickness: 0.035" (0.89mm)
Ribbon Width: 0.700" (17.78mm)
Voltage: 300 V
auf Bestellung 250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 304-28-14-MC-0250F CNC Tech
Description: CBL RIBN 14COND 0.05 MULTI 250', Packaging: Spool, Length: 250.0' (76.20m), Wire Gauge: 28 AWG, Shielding: Unshielded, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 7 Strands / 36 AWG, Pitch: 0.050" (1.27mm), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 14, Cable Type: Flat Cable, Ratings: UL Style 2651, Jacket Color: Multiple, Ribbon Thickness: 0.035" (0.89mm), Ribbon Width: 0.700" (17.78mm), Voltage: 300 V.
Weitere Produktangebote 304-28-14-MC-0250F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
304-28-14-MC-0250F 304-28-14-MC-0250F Hersteller : CNC Technology 304-28-14-mc-0250f.pdf Flat Ribbon Cable Polyvinyl Chloride 14Conductors 28AWG 300V 76.2m Reel
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)