Produkte > CNC TECHNOLOGY > 304-28-16-MC-0100F
304-28-16-MC-0100F
304-28-16-MC-0100F CNC Technology
304-28-16-mc-0100f.pdf
Hersteller: CNC Technology
Flat Ribbon Cable Polyvinyl Chloride 16Conductors 28AWG 300V 30.48m Reel
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 304-28-16-MC-0100F CNC Technology
Description: CBL RIBN 16COND 0.05 MULTI 100', Packaging: Spool, Length: 100.0' (30.48m), Wire Gauge: 28 AWG, Shielding: Unshielded, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 7 Strands / 36 AWG, Pitch: 0.050" (1.27mm), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 16, Cable Type: Flat Cable, Ratings: UL Style 2651, Jacket Color: Multiple, Ribbon Thickness: 0.035" (0.89mm), Ribbon Width: 0.800" (20.32mm), Voltage: 300 V.
Weitere Produktangebote 304-28-16-MC-0100F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Spool
Length: 100.0' (30.48m)
Wire Gauge: 28 AWG
Shielding: Unshielded
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 7 Strands / 36 AWG
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Operating Temperature: 105°C
Number of Conductors: 16
Jacket Color: Multiple
Ribbon Thickness: 0.035" (0.89mm)
Ribbon Width: 0.800" (20.32mm)
Voltage: 300 V