Produkte > CNC TECHNOLOGY > 304-28-20-MC-0250F
304-28-20-MC-0250F
304-28-20-MC-0250F CNC Technology
304-28-20-mc-0250f.pdf
Hersteller: CNC Technology
Flat Ribbon Cable Polyvinyl Chloride 20Conductors 28AWG 300V 76.2m Reel
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 304-28-20-MC-0250F CNC Technology
Description: CBL RIBN 20COND 0.05 MULTI 50', Packaging: Spool, Length: 50.0' (15.24m), Wire Gauge: 28 AWG, Shielding: Unshielded, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 7 Strands / 36 AWG, Pitch: 0.050" (1.27mm), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 20, Cable Type: Flat Cable, Ratings: UL Style 2651, Jacket Color: Multiple, Ribbon Thickness: 0.035" (0.89mm), Ribbon Width: 1.000" (25.40mm), Part Status: Obsolete, Voltage: 300 V.
Weitere Produktangebote 304-28-20-MC-0250F
Packaging: Spool
Length: 50.0' (15.24m)
Wire Gauge: 28 AWG
Shielding: Unshielded
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 7 Strands / 36 AWG
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Operating Temperature: 105°C
Number of Conductors: 20
Jacket Color: Multiple
Ribbon Thickness: 0.035" (0.89mm)
Ribbon Width: 1.000" (25.40mm)
Part Status: Obsolete
Voltage: 300 V
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Spool
Length: 25.0' (7.62m)
Wire Gauge: 28 AWG
Shielding: Unshielded
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Operating Temperature: 105°C
Number of Conductors: 20
Jacket Color: Multiple
Ribbon Width: 1.000" (25.40mm)
Part Status: Obsolete
Voltage: 300 V