Produkte > CNC TECH > 3099-16-1-0500-006-1-TS
3099-16-1-0500-006-1-TS
3099-16-1-0500-006-1-TS CNC Tech
UL%203099AWG16.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 16AWG 300V BRN 25'
Features: High Temperature, Oil Resistant
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 25.00' (7.62m)
Wire Gauge: 16 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber
Conductor Strand: 26/0.0100"
Operating Temperature: -30°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.126" (3.20mm)
Ratings: UL Style 3099
Jacket (Insulation) Thickness: 0.031" (0.80mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Brown
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3099-16-1-0500-006-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 16AWG 300V BRN 50', Features: High Temperature, Oil Resistant, Packaging: Spool, Voltage: 300V, Length: 50.00' (15.24m), Wire Gauge: 16 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Conductor Strand: 26/0.0100", Operating Temperature: -30°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.126" (3.20mm), Ratings: UL Style 3099, Jacket (Insulation) Thickness: 0.031" (0.80mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Brown.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3099-16-1-0500-006-1-TS 3099-16-1-0500-006-1-TS Hersteller : CNC Tech UL%203099AWG16.pdf Description: HOOK-UP STRND 16AWG 300V BRN 50'
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 50.00' (15.24m)
Wire Gauge: 16 AWG
Conductor Strand: 26/0.0100"
Cable Type: Hook-Up
Ratings: UL Style 3099
Jacket Color: Brown
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Voltage: 300V
Wire Gauge: 16 AWG
auf Bestellung 2 Stücke:
Voltage: 300V
Wire Gauge: 16 AWG
auf Bestellung 2 Stücke:
3099-16-1-0500-006-1-TS 3099-16-1-0500-006-1-TS Hersteller : CNC Technology 3099-16-1-0500-0xx-1-ts.pdf Hook-up Wire 16AWG 152.4m 3.35mm Tinned Copper 300V Reel