Produkte > CNC TECH > 3099-18-1-0500-005-1-TS
3099-18-1-0500-005-1-TS
3099-18-1-0500-005-1-TS CNC Tech
UL%203099AWG16.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLU 50'
Packaging: Spool
Features: High Temperature, Oil Resistant
Voltage: 300V
Length: 50.00' (15.24m)
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber
Conductor Strand: 34/0.0071"
Operating Temperature: -30°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.112" (2.84mm)
Ratings: UL Style 3099
Jacket (Insulation) Thickness: 0.031" (0.80mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Blue
auf Bestellung 4 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3099-18-1-0500-005-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLU 50', Packaging: Spool, Features: High Temperature, Oil Resistant, Voltage: 300V, Length: 50.00' (15.24m), Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Conductor Strand: 34/0.0071", Operating Temperature: -30°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.112" (2.84mm), Ratings: UL Style 3099, Jacket (Insulation) Thickness: 0.031" (0.80mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Blue.
Weitere Produktangebote 3099-18-1-0500-005-1-TS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3099-18-1-0500-005-1-TS 3099-18-1-0500-005-1-TS Hersteller : CNC Technology 3099-18-1-0500-0xx-1-ts.pdf Hook-up Wire 18AWG 152.4m 2.95mm Tinned Copper 300V Reel