Produkte > CNC TECH > 3099-20-1-0500-006-1-TS
3099-20-1-0500-006-1-TS
3099-20-1-0500-006-1-TS CNC Tech
UL%203099AWG16.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 20AWG BRN 100'
Features: High Temperature, Oil Resistant
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 100.0' (30.5m)
Wire Gauge: 20 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber
Conductor Strand: 21/0.0071"
Operating Temperature: -30°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.102" (2.59mm)
Ratings: UL Style 3099
Jacket (Insulation) Thickness: 0.031" (0.80mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Brown
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3099-20-1-0500-006-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 20AWG BRN 100', Features: High Temperature, Oil Resistant, Packaging: Spool, Voltage: 300V, Length: 100.0' (30.5m), Wire Gauge: 20 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Conductor Strand: 21/0.0071", Operating Temperature: -30°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.102" (2.59mm), Ratings: UL Style 3099, Jacket (Insulation) Thickness: 0.031" (0.80mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Brown.
Weitere Produktangebote 3099-20-1-0500-006-1-TS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3099-20-1-0500-006-1-TS 3099-20-1-0500-006-1-TS Hersteller : CNC Technology 3099-20-1-0500-0xx-1-ts.pdf Hook-up Wire 20AWG 152.4m 2.7mm Tinned Copper 300V Reel