Produkte > 30B > 30BQ015TRPBF
30BQ015TRPBF
30bq015pbf.pdf
Hersteller:
Schottky, 3A, 15V, Vf=0.35V, SMC (SMD) Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 30BQ015TRPBF