30CPQ035
30CPQ035 SMC Diode Solutions
30CPQ035-45%20N0612%20REV.A.pdf
Hersteller: SMC Diode Solutions
Description: DIODE ARR SCHOTT 35V 15A TO247AD
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A
Supplier Device Package: TO-247AD
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 680 mV @ 30 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 mA @ 35 V
auf Bestellung 2688 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 30CPQ035 SMC Diode Solutions
Description: DIODE ARR SCHOTT 35V 15A TO247AD, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A, Supplier Device Package: TO-247AD, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 35 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 680 mV @ 30 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 mA @ 35 V.
Weitere Produktangebote 30CPQ035
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
30CPQ035
Produktcode: 207785
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Produkt ist nicht verfügbar
30CPQ035 30CPQ035-45%20N0612%20REV.A.pdf 30CPQ035%2C40%2C45.pdf DIODE ARR SCHOTT 35V 15A TO247AD Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
30CPQ035 30CPQ035 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division 30CPQ035%2C40%2C45.pdf Description: DIODE ARR SCHOTT 35V 15A TO247AC
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Technology: Schottky
Supplier Device Package: TO-247AC
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1.75 mA @ 35 V