Produkte > 30W > 30WQ06FNPBF
30WQ06FNPBF
30wq06fn.pdf
Hersteller:
Schottky 3.5A 60V DPAK=TO-252AA Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 30WQ06FNPBF