Produkte > CNC TECH > 3122-18-1-0500-005-1-TS
3122-18-1-0500-005-1-TS
3122-18-1-0500-005-1-TS CNC Tech
3122-XX-1-0500-0XX-1-TS_.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 18AWG BLUE
Packaging: Spool
Features: Oil Resistant
Voltage: 300V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Fiberglass
Conductor Strand: 7/0.0157"
Operating Temperature: -50°C ~ 200°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.095" (2.41mm)
Ratings: UL Style 3122
Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Blue
Part Status: Active
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3122-18-1-0500-005-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 18AWG BLUE, Packaging: Spool, Features: Oil Resistant, Voltage: 300V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Fiberglass, Conductor Strand: 7/0.0157", Operating Temperature: -50°C ~ 200°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.095" (2.41mm), Ratings: UL Style 3122, Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Blue, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3122-18-1-0500-005-1-TS 3122-18-1-0500-005-1-TS Hersteller : CNC Tech 3122-XX-1-0500-0XX-1-TS_.pdf Description: HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLU 50'
Features: Oil Resistant
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 50.00' (15.24m)
Wire Gauge: 18 AWG
Conductor Strand: 7/0.0157"
Cable Type: Hook-Up
Ratings: UL Style 3122
Jacket Color: Blue
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
3122-18-1-0500-005-1-TS 3122-18-1-0500-005-1-TS Hersteller : CNC Technology ul3122awg2018.pdf Hook-up Wire 18AWG 152.4m 2.55mm Tinned Copper Blue 300V Reel