Produkte > CNC TECH > 3122-18-1-0500-010-1-TS
3122-18-1-0500-010-1-TS
3122-18-1-0500-010-1-TS CNC Tech
3122-XX-1-0500-0XX-1-TS_.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 18AWG 300V VIO 25'
Features: Oil Resistant
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 25.00' (7.62m)
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Fiberglass
Conductor Strand: 7/0.0157"
Operating Temperature: -50°C ~ 200°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.095" (2.41mm)
Ratings: UL Style 3122
Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Violet
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3122-18-1-0500-010-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 18AWG 300V VIO 25', Features: Oil Resistant, Packaging: Spool, Voltage: 300V, Length: 25.00' (7.62m), Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Fiberglass, Conductor Strand: 7/0.0157", Operating Temperature: -50°C ~ 200°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.095" (2.41mm), Ratings: UL Style 3122, Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Violet.
Weitere Produktangebote 3122-18-1-0500-010-1-TS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3122-18-1-0500-010-1-TS 3122-18-1-0500-010-1-TS Hersteller : CNC Technology ul3122awg2018.pdf Hook-up Wire 18AWG 152.4m 2.55mm Tinned Copper Violet 300V Reel
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)