Produkte > CNC TECHNOLOGY > 3122-20-1-0500-005-1-TS
3122-20-1-0500-005-1-TS
3122-20-1-0500-005-1-TS CNC Technology
ul3122awg2020.pdf
Hersteller: CNC Technology
Hook-up Wire 20AWG 152.4m 2.35mm Tinned Copper Blue 300V Reel
auf Bestellung 3780 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 338
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3122-20-1-0500-005-1-TS CNC Technology
Description: HOOK-UP STRND 20AWG BLUE, Packaging: Spool, Features: Oil Resistant, Voltage: 300V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 20 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Fiberglass, Conductor Strand: 7/0.0126", Operating Temperature: -50°C ~ 200°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.083" (2.11mm), Ratings: UL Style 3122, Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Blue, Part Status: Active.
Features: Oil Resistant
Voltage: 300V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 20 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Fiberglass
Conductor Strand: 7/0.0126"
Operating Temperature: -50°C ~ 200°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.083" (2.11mm)
Ratings: UL Style 3122
Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Blue
Part Status: Active
auf Bestellung 3000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
3122-20-1-0500-005-1-TS 3122-20-1-0500-005-1-TS Hersteller : CNC Technology ul3122awg2020.pdf Hook-up Wire 20AWG 152.4m 2.35mm Tinned Copper Blue 300V Reel
Mindestbestellmenge: 220