Produkte > CNC TECH > 3122-20-1-0500-006-1-TS
3122-20-1-0500-006-1-TS
3122-20-1-0500-006-1-TS CNC Tech
3122-XX-1-0500-0XX-1-TS_.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 20AWG BRN
Packaging: Spool
Features: Oil Resistant
Voltage: 300V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 20 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Fiberglass
Conductor Strand: 7/0.0126"
Operating Temperature: -50°C ~ 200°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.083" (2.11mm)
Ratings: UL Style 3122
Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Brown
auf Bestellung 5500 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3122-20-1-0500-006-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 20AWG 300V BRN 50', Features: Oil Resistant, Packaging: Spool, Voltage: 300V, Length: 50.00' (15.24m), Wire Gauge: 20 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Fiberglass, Conductor Strand: 7/0.0126", Operating Temperature: -50°C ~ 200°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.083" (2.11mm), Ratings: UL Style 3122, Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Brown.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3122-20-1-0500-006-1-TS 3122-20-1-0500-006-1-TS Hersteller : CNC Tech 3122-XX-1-0500-0XX-1-TS_.pdf Description: HOOK-UP STRND 20AWG 300V BRN 50'
Features: Oil Resistant
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 50.00' (15.24m)
Wire Gauge: 20 AWG
Conductor Strand: 7/0.0126"
Cable Type: Hook-Up
Ratings: UL Style 3122
Jacket Color: Brown
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
3122-20-1-0500-006-1-TS 3122-20-1-0500-006-1-TS Hersteller : CNC Technology ul3122awg2020.pdf Hook-up Wire 20AWG 152.4m 2.35mm Tinned Copper Brown 300V Reel
auf Bestellung 8 Stücke: