Produkte > CNC TECHNOLOGY > 3122-22-1-0500-005-1-TS
3122-22-1-0500-005-1-TS
3122-22-1-0500-005-1-TS CNC Technology
ul3122awg2022.pdf
Hersteller: CNC Technology
Hook-up Wire 22AWG 152.4m 2.2mm Tinned Copper Blue 300V Reel
auf Bestellung 3900 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2009
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3122-22-1-0500-005-1-TS CNC Technology
Description: HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 50', Features: Oil Resistant, Packaging: Spool, Voltage: 300V, Length: 50.00' (15.24m), Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Fiberglass, Conductor Strand: 7/0.0102", Operating Temperature: -50°C ~ 200°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.077" (1.96mm), Ratings: UL Style 3122, Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Blue.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3122-22-1-0500-005-1-TS 3122-22-1-0500-005-1-TS Hersteller : CNC Technology ul3122awg2022.pdf Hook-up Wire 22AWG 152.4m 2.2mm Tinned Copper Blue 300V Reel
auf Bestellung 3900 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2009
Features: Oil Resistant
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Fiberglass
Conductor Strand: 7/0.0102"
Operating Temperature: -50°C ~ 200°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.077" (1.96mm)
Ratings: UL Style 3122
Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Blue
auf Bestellung 500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
3122-22-1-0500-005-1-TS 3122-22-1-0500-005-1-TS Hersteller : CNC Tech 3122-XX-1-0500-0XX-1-TS_.pdf Description: HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 25'
Features: Oil Resistant
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 25.00' (7.62m)
Wire Gauge: 22 AWG
Conductor Strand: 7/0.0102"
Cable Type: Hook-Up
Ratings: UL Style 3122
Jacket Color: Blue
auf Bestellung 20 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
3122-22-1-0500-005-1-TS 3122-22-1-0500-005-1-TS Hersteller : CNC Tech 3122-XX-1-0500-0XX-1-TS_.pdf Description: HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 50'
Voltage: 300V
Wire Gauge: 22 AWG
auf Bestellung 9 Stücke: