Produkte > CNC TECH > 3122-22-1-0500-007-1-TS
3122-22-1-0500-007-1-TS
3122-22-1-0500-007-1-TS CNC Tech
3122-XX-1-0500-0XX-1-TS_.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 22AWG GREEN
Features: Oil Resistant
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Fiberglass
Conductor Strand: 7/0.0102"
Operating Temperature: -50°C ~ 200°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.077" (1.96mm)
Ratings: UL Style 3122
Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Green
auf Bestellung 15500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3122-22-1-0500-007-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 22AWG GREEN, Features: Oil Resistant, Packaging: Spool, Voltage: 300V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Fiberglass, Conductor Strand: 7/0.0102", Operating Temperature: -50°C ~ 200°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.077" (1.96mm), Ratings: UL Style 3122, Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Green.
Weitere Produktangebote 3122-22-1-0500-007-1-TS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3122-22-1-0500-007-1-TS 3122-22-1-0500-007-1-TS Hersteller : CNC Technology ul3122awg2022.pdf Hook-up Wire 22AWG 152.4m 2.2mm Tinned Copper Green 300V Reel
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)