Produkte > CNC TECH > 3123-16-1-0500-007-1-TS
3123-16-1-0500-007-1-TS
3123-16-1-0500-007-1-TS CNC Tech
3123-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 16AWG GREEN
Packaging: Spool
Voltage: 600V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 16 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber
Conductor Strand: 26/0.0100"
Operating Temperature: 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.122" (3.10mm)
Ratings: UL Style 3123
Jacket (Insulation) Thickness: 0.031" (0.80mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Green
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3123-16-1-0500-007-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 16AWG GREEN, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Voltage: 600V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 16 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Conductor Strand: 26/0.0100", Operating Temperature: 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.122" (3.10mm), Ratings: UL Style 3123, Jacket (Insulation) Thickness: 0.031" (0.80mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Green.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Voltage: 600V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 16 AWG
Conductor Strand: 26/0.0100"
Operating Temperature: 150°C
Cable Type: Hook-Up
Ratings: UL Style 3123