Produkte > CNC TECHNOLOGY > 3132-16-1-0500-006-1-TS
3132-16-1-0500-006-1-TS
3132-16-1-0500-006-1-TS CNC Technology
ul20313220awg2016_.pdf
Hersteller: CNC Technology
Hook-up Wire 16AWG 152.4m 2.45mm Tinned Copper 300V Reel
auf Bestellung 3840 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 414
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3132-16-1-0500-006-1-TS CNC Technology
Description: HOOK-UP STRND 16AWG BRN 100', Packaging: Spool, Features: High Temperature, Oil Resistant, Voltage: 300V, Length: 100.0' (30.5m), Wire Gauge: 16 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Conductor Strand: 26/0.0100", Operating Temperature: -30°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.091" (2.31mm), Ratings: UL Style 3132, Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Brown.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3132-16-1-0500-006-1-TS 3132-16-1-0500-006-1-TS Hersteller : CNC Technology ul20313220awg2016_.pdf Hook-up Wire 16AWG 152.4m 2.45mm Tinned Copper 300V Reel
auf Bestellung 3840 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 414
Packaging: Spool
Features: High Temperature, Oil Resistant
Voltage: 300V
Length: 100.0' (30.5m)
Wire Gauge: 16 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber
Conductor Strand: 26/0.0100"
Operating Temperature: -30°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.091" (2.31mm)
Ratings: UL Style 3132
Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Brown
auf Bestellung 5 Stücke: