Produkte > CNC TECH > 3132-18-1-0500-007-1-TS
3132-18-1-0500-007-1-TS
3132-18-1-0500-007-1-TS CNC Tech
3132-XX-1-0X00-0XX-1-TSn.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 18AWG GREEN
Packaging: Spool
Features: High Temperature, Oil Resistant
Voltage: 300V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber
Conductor Strand: 34/0.0071"
Operating Temperature: -30°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.079" (2.01mm)
Ratings: UL Style 3132
Jacket (Insulation) Thickness: 0.016" (0.41mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Green
Part Status: Active
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3132-18-1-0500-007-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 18AWG GREEN, Features: High Temperature, Oil Resistant, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Voltage: 300V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Conductor Strand: 34/0.0071", Operating Temperature: -30°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.079" (2.01mm), Ratings: UL Style 3132, Jacket (Insulation) Thickness: 0.016" (0.41mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Green.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3132-18-1-0500-007-1-TS 3132-18-1-0500-007-1-TS Hersteller : CNC Technology 53132-18-1-0500-008-1-ts.pdf Hook-up Wire 18AWG 152.4m 2.1mm Tinned Copper 300V Reel
auf Bestellung 3055 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2942
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Voltage: 300V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 18 AWG
Conductor Strand: 34/0.0071"
Cable Type: Hook-Up
Ratings: UL Style 3132
Jacket Color: Green
auf Bestellung 500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 12