Produkte > CNC TECHNOLOGY > 3132-18-1-2000-001-1-TD
3132-18-1-2000-001-1-TD CNC Technology
ul20313220awg2018.pdf
Hersteller: CNC Technology
UL 3132 Silicone Wire 150 Degree, 300V, 18AWG
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3132-18-1-2000-001-1-TD CNC Technology
Description: HOOK-UP SOLID 18AWG 300V BLK 5', Packaging: Spool, Features: High Temperature, Oil Resistant, Voltage: 300V, Length: 5.00' (1.52m), Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Conductor Strand: Solid, Operating Temperature: -30°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.071" (1.80mm), Ratings: UL Style 3132, Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Black.
Weitere Produktangebote 3132-18-1-2000-001-1-TD
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3132-18-1-2000-001-1-TD 3132-18-1-2000-001-1-TD Hersteller : CNC Tech ColorCard-3132.pdf Description: HOOK-UP SOLID 18AWG 300V BLK 5'
Packaging: Spool
Features: High Temperature, Oil Resistant
Voltage: 300V
Length: 5.00' (1.52m)
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber
Conductor Strand: Solid
Operating Temperature: -30°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.071" (1.80mm)
Ratings: UL Style 3132
Jacket (Insulation) Thickness: 0.015" (0.38mm)