Produkte > CNC TECH > 3132-18-1-2000-002-1-TD
3132-18-1-2000-002-1-TD
3132-18-1-2000-002-1-TD CNC Tech
ColorCard-3132.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP SOLID 18AWG 300V WHT 10'
Packaging: Spool
Features: High Temperature, Oil Resistant
Voltage: 300V
Length: 10.00' (3.05m)
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber
Conductor Strand: Solid
Operating Temperature: -30°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.071" (1.80mm)
Ratings: UL Style 3132
Jacket (Insulation) Thickness: 0.016" (0.41mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: White
Part Status: Active
auf Bestellung 33 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3132-18-1-2000-002-1-TD CNC Tech
Description: HOOK-UP SOLID 18AWG 300V WHT 10', Packaging: Spool, Features: High Temperature, Oil Resistant, Voltage: 300V, Length: 10.00' (3.05m), Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Conductor Strand: Solid, Operating Temperature: -30°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.071" (1.80mm), Ratings: UL Style 3132, Jacket (Insulation) Thickness: 0.016" (0.41mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: White, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 3132-18-1-2000-002-1-TD
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3132-18-1-2000-002-1-TD Hersteller : CNC Technology ul20313220awg2018.pdf UL 3132 Silicone Wire 150 Degree, 300V, 18AWG