Produkte > CNC TECHNOLOGY > 3132-20-1-0500-003-1-TS
3132-20-1-0500-003-1-TS
3132-20-1-0500-003-1-TS CNC Technology
3ul20313220awg2020.pdf
Hersteller: CNC Technology
Hook-up Wire 20AWG 152.4m 1.9mm Tinned Copper 300V Reel
auf Bestellung 9470 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9470
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3132-20-1-0500-003-1-TS CNC Technology
Description: HOOK-UP STRND 20AWG YELLOW, Features: High Temperature, Oil Resistant, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Voltage: 300V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 20 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Conductor Strand: 21/0.0071", Operating Temperature: -30°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.071" (1.80mm), Ratings: UL Style 3132, Jacket (Insulation) Thickness: 0.016" (0.41mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Yellow.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3132-20-1-0500-003-1-TS 3132-20-1-0500-003-1-TS Hersteller : CNC Technology 3ul20313220awg2020.pdf Hook-up Wire 20AWG 152.4m 1.9mm Tinned Copper 300V Reel
auf Bestellung 9470 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9470
Features: High Temperature, Oil Resistant
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 20 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber
Conductor Strand: 21/0.0071"
Operating Temperature: -30°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.071" (1.80mm)
Ratings: UL Style 3132
Jacket (Insulation) Thickness: 0.016" (0.41mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Yellow
Mindestbestellmenge: 500
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Voltage: 300V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 20 AWG
Conductor Strand: 21/0.0071"
Cable Type: Hook-Up
Ratings: UL Style 3132
Jacket Color: Yellow
auf Bestellung 920 Stücke:
Mindestbestellmenge: 14
3132-20-1-0500-003-1-TS 3132-20-1-0500-003-1-TS Hersteller : CNC Tech 3132-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf Description: HOOK-UP STRND 20AWG 300V YEL 25'
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Wire Gauge: 20 AWG
auf Bestellung 9 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
3132-20-1-0500-003-1-TS 3132-20-1-0500-003-1-TS Hersteller : CNC Tech 3132-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf Description: HOOK-UP STRND 20AWG 300V YEL 50'
Voltage: 300V
Wire Gauge: 20 AWG
auf Bestellung 10 Stücke:
Voltage: 300V
Wire Gauge: 20 AWG
auf Bestellung 8 Stücke: