Produkte > CNC TECH > 3132-20-1-0500-005-1-TS
3132-20-1-0500-005-1-TS
3132-20-1-0500-005-1-TS CNC Tech
3132-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLU 25'
Features: High Temperature, Oil Resistant
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 25.00' (7.62m)
Wire Gauge: 20 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber
Conductor Strand: 21/0.0071"
Operating Temperature: -30°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.071" (1.80mm)
Ratings: UL Style 3132
Jacket (Insulation) Thickness: 0.016" (0.41mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Blue
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3132-20-1-0500-005-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 20AWG BLU FOOT, Features: High Temperature, Oil Resistant, Voltage: 300V, Length: Enter Number of Feet in Order Quantity, Wire Gauge: 20 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Conductor Strand: 21/0.0071", Operating Temperature: -30°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.071" (1.80mm), Ratings: UL Style 3132, Jacket (Insulation) Thickness: 0.016" (0.41mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Blue.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3132-20-1-0500-005-1-TS 3132-20-1-0500-005-1-TS Hersteller : CNC Tech 3132-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf Description: HOOK-UP STRND 20AWG 300V BLU 50'
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 50.00' (15.24m)
Wire Gauge: 20 AWG
Conductor Strand: 21/0.0071"
Cable Type: Hook-Up
Ratings: UL Style 3132
Jacket Color: Blue
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Voltage: 300V
Wire Gauge: 20 AWG
auf Bestellung 12 Stücke:
3132-20-1-0500-005-1-TS 3132-20-1-0500-005-1-TS Hersteller : CNC Technology 3ul20313220awg2020.pdf Hook-up Wire 20AWG 152.4m 1.9mm Tinned Copper 300V Reel
auf Bestellung 2 Stücke:
auf Bestellung 1766 Stücke:
auf Bestellung 1766 Stücke:
Voltage: 300V
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge: 20 AWG
auf Bestellung 500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 14