Produkte > CNC TECHNOLOGY > 3132-22-1-0500-005-1-TS
3132-22-1-0500-005-1-TS
3132-22-1-0500-005-1-TS CNC Technology
983132-22-1-0500-001-1-ts.pdf
Hersteller: CNC Technology
Hook-up Wire 22AWG 152.4m 1.7mm Tinned Copper 300V Reel
auf Bestellung 3938 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 864
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3132-22-1-0500-005-1-TS CNC Technology
Description: HOOK-UP STRND 22AWG BLU 500', Features: High Temperature, Oil Resistant, Packaging: Spool, Voltage: 300V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Conductor Strand: 22/0.0055", Operating Temperature: -30°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.063" (1.60mm), Ratings: UL Style 3132, Jacket (Insulation) Thickness: 0.016" (0.41mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Blue.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3132-22-1-0500-005-1-TS 3132-22-1-0500-005-1-TS Hersteller : CNC Technology 983132-22-1-0500-001-1-ts.pdf Hook-up Wire 22AWG 152.4m 1.7mm Tinned Copper 300V Reel
auf Bestellung 3938 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 864
auf Bestellung 7 Stücke:
Features: High Temperature, Oil Resistant
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber
Conductor Strand: 22/0.0055"
Operating Temperature: -30°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.063" (1.60mm)
Ratings: UL Style 3132
Jacket (Insulation) Thickness: 0.016" (0.41mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Blue
auf Bestellung 36 Stücke: