Produkte > CNC TECHNOLOGY > 3132-24-1-0500-005-1-TS
3132-24-1-0500-005-1-TS
3132-24-1-0500-005-1-TS CNC Technology
ul20313220awg2024.pdf
Hersteller: CNC Technology
Hook-up Wire 24AWG 152.4m 1.7mm Tinned Copper 300V Reel
auf Bestellung 570 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 451
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3132-24-1-0500-005-1-TS CNC Technology
Description: HOOK-UP STRND 24AWG BLU 500', Packaging: Spool, Features: High Temperature, Oil Resistant, Voltage: 300V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 24 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Conductor Strand: 11/0.0063", Operating Temperature: -30°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.057" (1.45mm), Ratings: UL Style 3132, Jacket (Insulation) Thickness: 0.016" (0.41mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Blue, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3132-24-1-0500-005-1-TS 3132-24-1-0500-005-1-TS Hersteller : CNC Technology ul20313220awg2024.pdf Hook-up Wire 24AWG 152.4m 1.7mm Tinned Copper 300V Reel
auf Bestellung 570 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 111
3132-24-1-0500-005-1-TS 3132-24-1-0500-005-1-TS Hersteller : CNC Tech 3132-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf Description: HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLU 25'
Features: High Temperature, Oil Resistant
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 25.00' (7.62m)
Wire Gauge: 24 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber
Conductor Strand: 11/0.0063"
Operating Temperature: -30°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.057" (1.45mm)
Ratings: UL Style 3132
Jacket (Insulation) Thickness: 0.016" (0.41mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Blue
auf Bestellung 16 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 4 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 24 AWG
Conductor Strand: 11/0.0063"
Cable Type: Hook-Up
Ratings: UL Style 3132
Jacket Color: Blue
Part Status: Active
auf Bestellung 24 Stücke:
Voltage: 300V
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge: 24 AWG
auf Bestellung 400 Stücke:
Mindestbestellmenge: 16
Produkt ist nicht verfügbar
3132-24-1-0500-005-1-TS 3132-24-1-0500-005-1-TS Hersteller : CNC Tech 3132-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf Description: HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLU 50'
Voltage: 300V
Wire Gauge: 24 AWG
Produkt ist nicht verfügbar
Voltage: 300V
Wire Gauge: 24 AWG