Produkte > CNC TECH > 3132-26-1-0500-005-1-TS
3132-26-1-0500-005-1-TS
3132-26-1-0500-005-1-TS CNC Tech
3132-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 26AWG BLU FEET
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Features: High Temperature, Oil Resistant
Voltage: 300V
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge: 26 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber
Conductor Strand: 7/0.0063"
Operating Temperature: -30°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.051" (1.30mm)
Ratings: UL Style 3132
Jacket (Insulation) Thickness: 0.016" (0.41mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Blue
Part Status: Active
auf Bestellung 7507 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3132-26-1-0500-005-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 26AWG BLU FEET, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Features: High Temperature, Oil Resistant, Voltage: 300V, Length: Enter Number of Feet in Order Quantity, Wire Gauge: 26 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Conductor Strand: 7/0.0063", Operating Temperature: -30°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.051" (1.30mm), Ratings: UL Style 3132, Jacket (Insulation) Thickness: 0.016" (0.41mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Blue, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 3132-26-1-0500-005-1-TS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3132-26-1-0500-005-1-TS 3132-26-1-0500-005-1-TS Hersteller : CNC Technology 16ul3132awg26.pdf SILICON WIRE UL 3132, 26AWG STRD, 150° C, 300V, COLOR BLUE, 500FT REEL