Produkte > CNC TECH > 3135-16-1-0500-005-1-TS
3135-16-1-0500-005-1-TS
3135-16-1-0500-005-1-TS CNC Tech
3135-XX-1-0500-0XX-1-TS_.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 16AWG BLUE
Packaging: Spool
Features: High Temperature, Oil Resistant
Voltage: 600V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 16 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber
Conductor Strand: 26/0.0100"
Operating Temperature: -30°C ~ 200°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.119" (3.02mm)
Ratings: UL Style 3135
Jacket (Insulation) Thickness: 0.030" (0.76mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Blue
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3135-16-1-0500-005-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 16AWG BLUE, Features: High Temperature, Oil Resistant, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Voltage: 600V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 16 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Conductor Strand: 26/0.0100", Operating Temperature: -30°C ~ 200°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.119" (3.02mm), Ratings: UL Style 3135, Jacket (Insulation) Thickness: 0.030" (0.76mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Blue.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3135-16-1-0500-005-1-TS 3135-16-1-0500-005-1-TS Hersteller : CNC Technology ul2031352016awg.pdf Hook-up Wire 16AWG 152.4m 3.22mm Tinned Copper 600V Reel
auf Bestellung 3470 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 137
Mindestbestellmenge: 137
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Voltage: 600V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 16 AWG
Conductor Strand: 26/0.0100"
Cable Type: Hook-Up
Ratings: UL Style 3135