Produkte > CNC TECHNOLOGY > 3135-18-1-0500-010-1-TS
3135-18-1-0500-010-1-TS
3135-18-1-0500-010-1-TS CNC Technology
43135-18-1-0500-004-1-ts.pdf
Hersteller: CNC Technology
Hook-up Wire 18AWG 152.4m 2.92mm Tinned Copper 600V Reel
auf Bestellung 3999 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 256
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3135-18-1-0500-010-1-TS CNC Technology
Description: HOOK-UP STRND 18AWG VIOLET 500', Packaging: Spool, Features: High Temperature, Oil Resistant, Voltage: 600V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber, Conductor Strand: 7/0.0157", Operating Temperature: -30°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.107" (2.72mm), Ratings: UL Style 3135, Jacket (Insulation) Thickness: 0.030" (0.76mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Violet, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3135-18-1-0500-010-1-TS 3135-18-1-0500-010-1-TS Hersteller : CNC Technology 43135-18-1-0500-004-1-ts.pdf Hook-up Wire 18AWG 152.4m 2.92mm Tinned Copper 600V Reel
auf Bestellung 3999 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 203
Packaging: Spool
Features: High Temperature, Oil Resistant
Voltage: 600V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Silicone Rubber
Conductor Strand: 7/0.0157"
Operating Temperature: -30°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.107" (2.72mm)
Ratings: UL Style 3135
Jacket (Insulation) Thickness: 0.030" (0.76mm)